Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

2 marca 2020 roku w Filii Bibliotecznej w Czerninie odbył się gminny etap eliminacji ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” zorganizowany przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Górze.

Udział w konkursie wzięli uczniowie ze szkół podstawowych oraz szkół średnich w trzech grupach wiekowych. Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja konkursowa w składzie: mł. bryg. Marcin Klefas – przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Górze, mgr inż. Andrzej Rękosiewicz – Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Górze, Katarzyna Sadowska – Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego, Arkadiusz Szuper – były komendant PSP w Górze oraz Andrzej Wałęga – komendant oddziału miejsko-gminnego ZOSP w Górze. Eliminacje miały charakter dwuetapowy – pierwszym z nich była część pisemna, która wyłoniła najlepsze osoby do etapu ustnego. Naszą Szkołę reprezentowała Amelia Felska, która to wywalczyła w swojej kategorii II miejsce. Wszystkim zwycięzcom z naszej gminy gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym.

Skip to content