Szkolny Konkurs Językowy: „MY T-SHIRT SAGT” – „ICH BIN eco-friendly” – rozstrzygnięty.

W miesiącu wrześniu uczniowie przygotowywali koszulki o tematyce ekologicznej. Konkurs był połączony z Dniem Języków Obcych i został przeprowadzony w ramach realizacji projektu Small Grants 2020 w ramach ścieżki English Teaching Activities pt. „English with eco-friends is … FUN” – „Angielski z eko-przyjaciółmi to … ZABAWA”.
Zadaniem uczniów było wykonanie pracy (koszulki) wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, haft, grafika itp.

Uczniowie przygotowali wiele bardzo ciekawych projektów. Jednak najciekawsze okazały się koszulki:
1. miejsce – Joanna Paterek – kl. VII B
2. miejsce – Nina Kirkiewicz – KL. VII A
3. miejsce – Dominika Marszałek – KL. VII A
Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.
Laureatkom gratulujemy.