Szkolny Konkurs fotograficzno-językowy „Jestem stąd – I’m from here”

Kolejnym zadaniem w realizacji projektu Small Grants 2020 w ramach ścieżki English Teaching Activities pt. „English with eco-friends is … FUN” – „Angielski z eko-przyjaciółmi to … ZABAWA” był Szkolny Konkurs fotograficzno – językowy: „Jestem stąd – I’m from here”.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez ucznia albumu fotograficznego z fotografiami przedstawiającymi wybrane elementy niematerialnego dziedzictwa kulturowego naszego regionu oraz fotografie przedstawiające naturalne piękno naszego regionu. Zdjęcia były zaopatrzone krótkim opisem w języku polskim oraz wybranym języku angielskim.
Uczniowie przygotowali wiele bardzo ciekawych projektów. Jednak najciekawsze okazały się albumy:

klasy IV-VI:
I miejsce – Maria Lesiuk – kl. VI
II miejsce – Maja Marszałek – kl. IV
III miejsce – Gabriela Plewka – kl. VI

klasy VII-VIII:
I miejsce – Joanna Paterek – kl. VIIb
II miejsce – Weronika Rybacka – kl. VIII
III miejsce – Nina Kirkiewicz – KL. VIIa

Nagrody i dyplomy będą ufundowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.
Laureatkom gratulujemy.