Lato się śmieje, czas na wakacje! Żegnaj, przedszkole!

28 czerwca 2021 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z udziałem zaproszonych gości: Dyrekcji i rodziców. Starszacy, którzy po wakacjach idą do szkoły pożegnali przedszkole, a młodsze dzieci żegnały swych starszych kolegów i koleżanki.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki i taniec. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, co obecni docenili gromkimi brawami. Na zakończenie przyszli uczniowie otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Dla młodszych przedszkolaków panie również przygotowały niespodzianki w postaci dyplomów i drobnych upominków.
Wiosną dzieci wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Kolorowa łąka”, w którym Filip Tomaszewski zdobył III miejsce, a praca Kacpra Palika została wyróżniona. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie działać na rzecz naszych przedszkolaków.

Skip to content