Bal karnawałowy

W dniu 18 i 24 lutego 2022 r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci, bal karnawałowy. To wydarzenie, które dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i emocji.
W przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, policjant, kowboj, pirat… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i tańcach. W salach było bardzo kolorowo. Dzieci świetnie się bawiły, a na ich twarzach stale towarzyszył uśmiech.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!