Wizyta w ZSET w Lesznie

W ramach działań związanych z realizacją programu doradztwa zawodowego staramy się jak najbardziej ułatwić naszym ósmoklasistom wybór odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej.
Pragniemy, aby uczniowie poznali te szkoły również „od środka”. Dlatego w środę 23 marca uczniowie klas ósmych mieli okazję odwiedzić Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie. Zaproszonych gości po szkole oprowadzali po szkole uczniowie klas pierwszych, którzy w ciekawy sposób opowiedzieli nie tylko o profilach kształcenia, ale także o możliwościach rozwoju w kole wolontariatu czy podczas wyjazdów zagranicznych w ramach projektów prowadzonych w tamtejszej szkole. Dzięki uprzejmości dyrektora szkoły, pana Roberta Syca uczniowie poznali bazę lokalową szkoły i przekonali się jakim sprzętem teleinformatycznym dysponuje. Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i dyrekcji ZSET w Lesznie za gościnę.

Wizyta w ZSET w Lesznie.