Szkolny Konkurs Językowo – Plastyczny „Spring is coming”

Dnia 5 kwietnia 2022 r. ogłoszono wyniki konkursu dla klas I-III. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego – p. Jolanta Kantorczyk. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy plastycznej o tematyce wiosennej. Uczniowie musieli wyszukać w słowniku i podpisać przedstawione oznaki wiosny na swoim plakacie. Celem konkursu było m. in. zwiększenie motywacji do nauki języka angielskiego, wzbogacanie i utrwalanie słownictwa, ćwiczenie poprawnej pisowni, ukazywanie nowych możliwości nauki i sposobów zapamiętywania słówek, kształcenie świadomości językowej oraz odkrywanie i promowanie talentów plastycznych naszych uczniów z klas I-III.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce: Zosia Paterek (kl. III)
II miejsce: Zuzia Zalewska (kl. I)
III miejsce: Maja Paradowska (kl. II) i Ksawery Mucha (kl. II)
Wyróżnienia: Martyna Jodłowska (kl. I) i Oliwia Domasik (kl. II).
Fundatorem nagród było Wydawnictwo Macmillan, które corocznie przekazuje drobne upominki, jako nagrody do konkursów językowych organizowanych w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe prace. Gratulujemy zwycięzcom!

Skip to content