Szkolny Konkurs Językowy „Wielka Brytania i USA w 3D”

Dnia 12 kwietnia 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs „Wielka Brytania i USA w 3D” zorganizowany przez nauczycielkę j. angielskiego, panią Jolantę Kantorczyk. Celem konkursu było rozwijanie wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych wśród uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas 4-8 biorący udział w konkursie jak zwykle wykazali się niesamowitą pomysłowością. Wśród prac nie brakowało modeli angielskich m.in. London Eye, budki telefonicznej, jak i również najsłynniejszej wieży zegarowej Elizabeth Tower, którą znamy wszyscy pod nazwą Big Ben. Nie zabrakło również akcentów amerykańskich. Po podliczeniu głosów wyłoniono zwycięzców konkursu:
I miejsce: Antonina Tomczak (kl. IV);
II miejsce: Hanna Tomczak (kl. IV);
III miejsce: Aleksandra Symczyszyn (kl. IV);
Wyróżnienie: Martyna Alchimowicz (kl. VIII b).
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy fantastycznych pomysłów i kreatywności!!!