Zajęcia z innowacji pedagogicznej „Nasze podróże – małe i duże”

W drugim semestrze roku szkolnego uczniowie młodszej grupy wiekowej podczas zajęć świetlicowych aktywnie uczestniczyli w innowacji pedagogicznej „Nasze podróże – małe i duże”. Tym razem zwiedzaliśmy wirtualnie Włochy i Grecję. Innowacja miała na celu dostarczyć uczniom wiedzę o wybranych krajach, pokazać ciekawe miejsca, znane zabytki, flagi wybranych państw, tradycje oraz zwyczaje tam panujące. Uczestnicy zajęć mieli za zadanie przygotować wybrane, zaproponowane przez nauczyciela prace wykonywane z zastosowaniem różnych technik plastycznych. Zajęcia prowadzone były przez p. A. Połocką-Łuczak oraz p. A. Przewoźną-Kosińską. Na podsumowanie innowacji został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Moja wymarzona podróż”.