„Polska w oczach młodego Polaka”

Nasza szkoła wzięła udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0”, w którym do zrealizowania miała kilka zadań z różnych dziedzin. Jednym z nich była organizacja wystawy uczniowskiej „Polska w oczach młodego Polaka”. Uczniowie pod kierunkiem p. Agnieszki Ludkowskiej wykonali zadanie w formie plakatów, które pokazywały, czym dla nich jest Polska. Technika pracy była dowolna a interpretacja hasła przewodniego – indywidualna. Każda klasa miała inny, równie ciekawy pomysł. Po wykonaniu plakatów utworzona została galeria prac na korytarzu szkolnym.

Plakaty pt. „Polska w oczach młodego Polaka” wykonane przez klasę IV,V,VI i VII.
Plakaty pt. „Polska w oczach młodego Polaka” wykonane przez klasę IV,V,VI i VII.