Mistrz Judo

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że do naszej szkoły uczęszcza prawdziwy Mistrz… – Mistrz Judo. Uczeń klasy III SP Filip Dolata osiąga niesamowite sukcesy w tej dyscyplinie sportu, a w tym sezonie Filip nie schodzi z podium. Zajął m.in. I miejsce w Wielkopolskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Judo, I miejsce w XVIII Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo, I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Judo, I miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików połączony z II Memoriałem im. Pawła Szwedziaka, II miejsce Pucharu Dolnego Śląska w Judo Dzieci, II Miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci, II miejsce na Festiwalu Funny Judo. A sukcesów jest o wiele więcej. Oprócz tego Filip jest miłośnikiem pływania i gry na gitarze. Ten dziesięciolatek jest przykładem na to, że warto mieć pasje i spełniać marzenia. Jesteśmy bardzo dumni z naszego ucznia i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content