Wycieczka do Energylandii

13 czerwca uczniowie klasy VII oraz kilkoro uczniów klas VIIIa i VIIIb wraz z opiekunami p. Edytą Turowską i p. Joanną Spieć udali się do Największego Parku Rozrywki w Polsce – Energylandii. Wspólne wyjazdy to bez wątpienia ekscytujące przeżycie pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Taki właśnie okazał się wyjazd uczniów naszej szkoły. Od początku byliśmy przekonani, że o przysłowiowym pechu mowy być nie może. Na miejsce przybyliśmy o godzinie 10,00 i z wypiekami na twarzy ruszyliśmy w kierunku atrakcji, które oferuje Park. Do naszej dyspozycji było mnóstwo różnorodnych atrakcji, m.in. urządzenia rozrywkowe, rollercoastery, interaktywne gry i zabawy, sceny widowiskowe, kina 7D oraz pokazy edukacyjne. Park Rozrywki jest bezpieczny i atrakcyjny dla grup w każdym wieku, my jednak przede wszystkim chcieliśmy zmierzyć się z Hyperionem, Zadrą oraz stawić czoła przejażdżce na Speed Water Coaster. I oczywiście daliśmy radę, a uśmiechom i emocjom nie było końca. Po godzinie 18 zmęczeni, ale szczęśliwi opuściliśmy Park, a następnie bezpiecznie wróciliśmy do domu. Taka forma wycieczki była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Zapewniła doskonałą formę integracji i wspólnej zabawy. Ten wyjazd pozostanie nam w pamięci na długie lata!!!