Międzynarodowy Dzień Kropki

Dnia 15 września 2022 r. grupa Biedronek, Jeżyków i Motylków obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Jego celem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, poznaniu mocnych stron, wyrabianiu wiary we własne możliwości.
Świętowanie rozpoczęliśmy od krótkiej historii małej Vashti, a następnie przeszliśmy do różnorodnych zabaw z kropką. Dzieci grały w „Twistera”, układały z kropek rytmy, łączyły połowy kropek w pary, ozdabiały brakującymi kropkami karty pracy oraz wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem plasteliny – „Jesienny liść” oraz „Tęcza”.
Radości i uśmiechów oraz fantazji w stawianiu kolorowych kropek nie zabrakło. Wszystkie zadania bardzo podobały się przedszkolakom.
To był wspaniały i niezapomniany dzień!