20 września – Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od malucha aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka. To bardzo ważne święto w kalendarzu uroczystości, które ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. U nas, w każdej grupie, ten dzień upłynął pod znakiem dużej ilości zabawy, ruchu i uśmiechu, a zwieńczony został pamiątkowymi zdjęciami. Już po śniadaniu dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych rozpoczęły świętowanie poprzez udział w zabawach muzyczno-ruchowych, konkursach, śpiewach i tańcach. Były też drobne upominki, pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać to wyjątkowe wydarzenie.