75-lecie Koła Łowieckiego Nr 25 w Górze

W dniu 1 października 2022 r. zorganizowane zostały przez Koło Łowieckie Nr 25 „Bór” w Górze, uroczystości Jubileuszowe z okazji 75 rocznicy powstania Koła. Podczas tej uroczystości naszą szkołę, której patronem jest św. Hubert, reprezentowali uczniowie wraz ze sztandarem szkoły.
Uroczystość rozpoczął prezes Maćkowski, który przedstawił wnikliwą historię powstania Koła Łowieckiego. Następnie głos zabierali zaproszeni goście składając okolicznościowe życzenia i gratulacje z okazji Jubileuszu.
Nasza szkoła w podzięce za wsparcie edukacyjne Koła, wręczyła na ręce prezesa, upominek, który wykonały dzieci ze wsparciem Pani Marii Czyżowskiej, podczas zajęć plastycznych.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim Myśliwym Koła Łowieckiego, wielu niezapomnianych przeżyć, celnych strzałów oraz dalszych sukcesów myśliwskich. DARZ BÓR!

Skip to content