DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

14 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii, którą przygotowali uczniowie klas I-III oraz Samorząd Szkoły. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor, która wręczyła nagrody dyrektora oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Były kwiaty, słodkości i piękne słowa wywołujące wzruszenie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w sposób humorystyczny złożyli życzenia i podziękowania na ręce wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. To wyjątkowe święto upłynęło nam w atmosferze radości, a także wzajemnego uśmiechu.

Skip to content