HUBERTOWINY 2022

24 października obchodziliśmy Święto Patrona Naszej Szkoły, którym jest św. Hubert. W tym roku Hubertowiny świętowaliśmy trochę inaczej niż w poprzednich latach. Każdy oddział przedszkolny oraz klasy I-VIII przygotowały z tej okazji działania, które zaprezentowały podczas uroczystej akademii. Były tańce, piosenki, plakaty przedstawiające zwierzęta leśne w ich naturalnym środowisku, scenka tematyczna przedstawiająca właściwe zachowania podczas pobytu w lesie, quiz skierowany do wszystkich uczestników akademii sprawdzający wiedzę z zakresu edukacji przyrodniczej oraz prezentacja przedstawiająca naszą szkołę jako przyjaciela przyrody oraz jej działania skierowane w stronę zwierząt i lasu. Pani Dyrektor wraz z Radą Rodziców podziękowała wszystkim za udział w obchodach Dnia Patrona Naszej Szkoły i wręczyła na ręce wychowawców wszystkim uczestnikom akademii słodki upominek oraz medale własnoręcznie wykonane przez przedstawicieli Rady Rodziców. Przez cały dzień można było kupić przepyszne ciasto upieczone przez naszych cudownych rodziców, którzy swoją inicjatywą wsparli Samorząd Uczniowski. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za upieczenie oraz kupno ciast. Dochód z ich sprzedaży wspomoże Samorząd Uczniowski w ich działaniach oraz pozwoli na zaplanowanie dalszych przedsięwzięć, które maja na celu integrację społeczności szkolnej.

Skip to content