Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dnia 21 listopada 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie sobie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Był to wyjątkowy dzień, Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji działania, w których wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne oraz klasy I-VIII. Cała społeczność szkolna miała w tym dniu ubrać się na żółto i dołączyć do grona życzliwych. Wysyłaliśmy pozdrowienia do życzliwych osób, wszystkie grupy przygotowały emotikony przedstawiające uśmiech i radość, które zostały umieszczone na drzwiach szkoły oraz został ogłoszony konkurs pt. „Życzliwość zaklęta w kadrze”.
Ten dzień był doskonałą okazją, aby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilka następnych. Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!!!