XI Powiatowy Turniej Bankowy

Dnia 30 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Górze, odbył się XI Powiatowy Turniej Bankowy. Naszą szkołę reprezentował trzyosobowy zespół składający się z uczniów klasy III: Maja Paradowska, Jerzy Drozdowski i Ksawery Mucha. Z ogromną radością informujemy o zdobyciu przez Naszych Trzecioklasistów I miejsca w potyczkach z zakresu wiedzy bankowej i ekonomicznej. Maja, Jurek i Ksawery, byli bezkonkurencyjni w rozwiązywaniu zadań matematycznych z treścią, w obliczaniu działań matematycznych na czas i w liczeniu pieniędzy. Trzecioklasiści bez problemu poradzili sobie ze znajomością przysłów o oszczędzaniu, jak również ze znajomością pojęć z zakresu bankowości. Jesteśmy bardzo dumni z Naszych uczniów.