Udział naszej szkoły w 31 Finale WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. W finałową niedzielę, 29 stycznia b.r. w Domu Kultury w Górze, odbył się 31 Finał WOŚP pod hasłem „ZAGRAJ Z NAMI! CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! GRAMY DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH!”.
Do wyżej wymienionej akcji włączyła się również nasza szkoła, wolontariat to nasz priorytet. Zaprezentowaliśmy się na scenie sali widowiskowej, w formie występu wokalnego grupy uczniów klasy trzeciej przygotowanego przez panią Agnieszkę Ludkowską oraz pokazu tanecznego Koła Tanecznego Fanki-Tanki prowadzonego przez panią Marię Czyżowską. Nie można w tym wszystkim pominąć naszych rodziców, bardzo pozytywnie zaangażowanych, na których zawsze można liczyć. Chcemy, lubimy i będziemy innym pomagać.

Skip to content