BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE!!!

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych przeprowadzono zajęcia profilaktyczne na temat „Bezpiecznych ferii zimowych”. W tym celu dnia 06.02 uczniów klas I-III odwiedzili przedstawiciele KPP w Górze, którzy przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa, aby cali i zdrowi wrócili do szkoły. Funkcjonariusze opowiedzieli o niebezpieczeństwach jakie czyhają na dzieci w czasie wypoczynku i jak się ich wystrzegać. Przypomniano także ważny telefon alarmowy i kogo w razie kłopotów prosić o pomoc. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w takich zajęciach, zadają mnóstwo pytań, a także opowiadają własne doświadczenia.
Dziękujemy policjantom za cenne wskazówki, a wszystkim uczniom życzymy zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.