KARNAWAŁOWY TYDZIEŃ MODY

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi, aby uczcić zakończenie pierwszego półrocza Samorząd Uczniowski zorganizował działania pod hasłem „Karnawałowy tydzień mody”, które zaczęły się od 6 lutego i trwały do 10 lutego. Działania były zorganizowane po to, aby poczuć się swobodnie i wprawić w dobry nastrój przed zasłużonym odpoczynkiem. Poniedziałek był dniem ubioru na kolorowo-neonowo, we wtorek uczniowie mieli za zadanie przebrać się za swojego idola lub postać z bajek Disney’a, a środa była dniem szalonej fryzury, zwariowanej koszulki i maski. Na czwartek czekaliśmy chyba najbardziej, ponieważ w tym dniu odbył się Bal Karnawałowy przedszkolaków oraz klas I-III, a w godzinach popołudniowo-wieczornych starsi uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece, na której przygrywał im nasz szkolny psycholog Pan Kacper. Wszyscy czekali z utęsknieniem na chwile szalonego tańca i zabawy. W piątek prężnie funkcjonowała poczta walentynkowa. Uczniowie wrzucali do skrzynki walentynki dla swojej sympatii, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przekazywali życzenia walentynkowe wszystkim odbiorcom. Na podsumowanie pierwszego półrocza w ostatnim dniu przed feriami miał miejsce apel, na którym p. Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz wręczyła listy gratulacyjne dla uczniów, którzy uzyskali stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Skip to content