Etap szkolny VI Powiatowego Konkursu „Żołnierze Wyklęci”

8 marca uczennice naszej szkoły wzięły udział w szkolnych eliminacjach konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci”. Organizatorami Konkursu są: Klub Gazety Polskiej Góra Śląska, Towarzystwo Ziemi Górowskiej, Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Górze, przy współudziale Oddz. BEN IPN we Wrocławiu. Uczestniczki: Amelia Czerniak, Lena Felska, Martyna Maćkowska i Maria Lesiuk zmagały się z testem sprawdzającym wiedzę o działalności podziemia antykomunistycznego w Polsce po II wojnie światowej. Dwie uczennice: Lena Felska i Maria Lesiuk będą reprezentować Naszą Szkołę na etapie powiatowym, który odbędzie się 23 marca w LO w Górze.
Życzymy sukcesów podczas kolejnych zmagań!

Uczestniczki etapu szkolnego VI Powiatowego Konkursu „Żołnierze Wyklęci”
Skip to content