KONKURS BIBLIOTECZNY

14 marca w Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze odbył się XVIII Finał Powiatowego Konkursu Bibliotecznego „Książka – Biblioteka – Informacja – Internet”. W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas VI-VIII. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Hania z klasy szóstej, Amelka, Marysia i Lena z klasy ósmej.
Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza – to wyszukiwanie informacji w słownikach i encyklopediach, w części drugiej źródłem wyszukiwania informacji były zasoby internetu. Miło jest mi poinformować, że Lena zajęła drugie miejsce, zaś Marysia otrzymała wyróżnienie. Serdeczne gratulacje dla dziewczyn.

Uczestniczki etapu Powiatowego Konkursu Bibliotecznego „Książka – Biblioteka – Informacja – Internet”