Sukces naszych uczniów w XXI Powiatowym Konkursie Przyrodniczym pod hasłem „Ssaki Polski”

19 kwietnia 2023 roku odbył się finał XXI Powiatowego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Ssaki Polski”. Naszą szkołę dumnie reprezentowali uczniowie: Michał Żarłok, Katarzyna Wiśniewska oraz Zofia Paterek. Uczniowie rozwiązywali tradycyjny test, który zawierał różnorodne zadania. Dodatkowym elementem było rozpoznawanie leśnych ssaków na fotografiach, odgłosów zwierząt i tropów. Po raz kolejny finał powiatowy konkursu odbył się w Sali Edukacyjnej Nadleśnictwa Góra Śląska. Z radością informujemy, że Michał zdobył tytuł laureata konkursu a Kasia otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczestnicy finału XXI Powiatowego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Ssaki Polski”.
Skip to content