V Spartakiada Przedszkolaka

10 maja 2023 r. dzieci z grup przedszkolnych 4,5 i 6-latków wzięły udział w V Spartakiadzie Przedszkolaka. Naszą drużynę reprezentowała: Nela Cieślak, Jakub Domasik, Miłosz Konopnicki, Stanisław Gluma, Dominik Drozdowski oraz Kacper Srebniak. Wspaniale wspierały drużynę dziewczynki rezerwowe – Nina oraz Róża Ulman. Spartakiada Przedszkolaka odbyła się Centrum Kulturalno-Sportowym w Witoszycach. W zawodach sportowych wzięły udział dzieci z siedmiu okolicznych przedszkoli. Dzieci bardzo dzielnie pokonywały wszystkie konkurencje sportowe i godnie reprezentowały nasze przedszkole. Był to dzień pełen przygód i niezapomnianych przeżyć tym bardziej, że nasze przedszkole zajęło I miejsce.
Po uroczystym wręczeniu pucharów i upominków dla dzieci, wróciliśmy do przedszkola szczęśliwi i bardzo dumni. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom Spartakiady!
Serdecznie dziękujemy również rodzicom dzieci za zapewnienie wsparcia oraz tak duże zaangażowanie w kibicowanie.
Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Skip to content