Ta piosenka jest dla mamy…

26 maja obchodzimy wyjątkowy dzień – Dzień Mamy. Dzieci z grupy „Motylki” od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Grupa pracowała nad programem artystycznym, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi ukochanymi mamami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli. W podziękowaniach pociechy wręczyły własnoręcznie wykonane upominki: były piękne laurki oraz własnoręcznie ozdabiane babeczki. Naszych gości rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Po występach mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek, podczas którego ponownie trwały rozmowy, przeplatane słowami zachwytu i uznania dla małych artystów. Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy. Wszyscy byli zgodni, co do tego, że był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.