Piknik rodzinny w ramach programu English Teaching

Piknik i quiz rodzinny pt. „Znam język angielski, więc pomogę mamie, pomogę tacie” był podsumowaniem przeprowadzonych szkolnych konkursów językowych zrealizowanych w ramach realizacji projektu pt. „FUNtastic English – reading for pleasure. – FUNtastyczny angielski – czytamy dla przyjemności”.
W czasie pikniku zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursów, przeprowadzony został quiz językowy a’la Va banque. Dzieci wspólnie z rodzicami odpowiadali na różnorodne pytania quizu, które podzielone były na dziewięć kategorii.
Dzieci świetnie spędziły czas na zabawach integracyjnych, opowieściach o ulubionych bajkach i ich bohaterach.
Na koniec pikniku był czas na wspólne grillowanie.
Nagrody i poczęstunek zostały zakupione ze środków pozyskanych z Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w pikniku i quizie.