XIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Dnia 2 czerwca 2023 roku nasze uczennice z klas IV i V uczestniczyły w XIII Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze.
W konkursie udział wzięło 14 solistów kategorii klas IV -VI i 6 solistów kategorii klas VII – VIII z powiatu górowskiego.
Naszą szkołę reprezentowały:

1. Katarzyna Wiśniewska (klasa V) w piosence Set Fire To The Rain z repertuaru Adele;
  2. Zofia Paterek (klasa IV) w piosence: Call Me Maybe z repertuaru Carly Rae Jepse;
  3. Martyna Piechowiak (klasa V) w piosence I Aint Worried z repertuaru OneRepublic.

Nasze uczennice zaprezentowały się niesamowicie, a ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami publiczności.
Chociaż nie zajęły one żadnego miejsca, to i tak podziwiamy je za wielką odwagę i ogromny talent wokalny.
Był to dla nich pierwszy występ na dużej scenie, dlatego wierzymy, że w kolejnych edycjach konkursu odniosą jeszcze większy sukces.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w różnych konkursach piosenki!!