Festyn rodzinny „Bawimy się – zawsze razem i bezpiecznie”

Za nami kolejny Festyn Rodzinny organizowany corocznie z okazji Dnia Dziecka. Tym razem pod hasłem przewodnim „Bawimy się zawsze razem i bezpiecznie”. I rzeczywiście, na tej niezwykłej imprezie plenerowej, od początku do końca, panowała radosna atmosfera zabawy, ponieważ dorośli, którzy organizowali piknik postarali się , by naszym najmłodszym zapewnić moc atrakcji i wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci, ich najbliższych i wszystkich uczestników.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców dzieci miały możliwość zabawy na dmuchańcach, które przez cały piknik cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, ale nie zabrakło również innych atrakcji. Naszą szkołę odwiedzili żołnierze 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego, strażacy OSP Czernina i Osetno, ratownicy Pogotowia Ratunkowego oraz Policja, którzy prezentując swój sprzęt zapewnili wszystkim niezapomniane wrażenia. Uczestnicy festynu mieli również możliwość obejrzenia występów mażoretek z grupy Mari Mar. W tańcu i piosence swoje zdolności artystyczne zaprezentowali również uczniowie naszej szkoły. Wszyscy z ogromnym podziwem oglądali układy taneczne i wsłuchiwali się w piękne głosy naszych uczennic, które prezentowały publiczności piosenki anglojęzyczne. To prawdopodobnie te występy zachęciły innych do wypróbowania swoich sił w karaoke, które cieszyło się ogromnym powodzeniem. Nie zabrakło również stoisk gastronomicznych z frytkami, pierogami, kiełbaską z grilla, ciastem, chlebem ze smalcem i ogórkami i wieloma innymi pysznościami. Gdy wszyscy już spróbowali tych pyszności nadszedł czas na niecodzienne zawody sportowe, był między innymi rzut kaloszem. Jak co roku ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, a ufundowane przez Radę Rodziców trzy nagrody główne sprawiły wylosowanym szczęśliwcom ogromną radość.
Dzięki bezinteresownemu wsparciu wielu osób, dzieci mogły poczuć, że ten dzień jest wyjątkowy i tylko dla nich. Zaangażowanie i wsparcie zasługuje na słowa uznania i szacunku, a uśmiech dzieci jest najlepszym dowodem wdzięczności. Wszyscy pracownicy szkoły oraz Rada Rodziców pragną serdecznie podziękować sponsorom, bez których ten dzień nie mógłby być tak wyjątkowy. Festyn Rodzinny „Bawimy się zawsze razem i bezpiecznie” wsparli: P. Anita i Mateusz Mikołajczak, Odo-Bhp Sp. z o.o. Natalia Wielowiejska, P. Beata i Daniel Wiśniewscy, Dawid Stojanowski – Sagi, P. Adrianna Chudziak, P. Przemysław Michalec, P. Sylwia i Tadeusz Marszałek, P. Magdalena Cieślak, Koło Łowieckie „Szarak”, Koło Łowieckie „Dzik” Wąsosz, PSS „Społem” Góra, Rossmann, Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska Góra, Finn Reinbow Domowa Hodowla Buldog Angielski I Samoyed Fci, Eurocel Jacek Szafraniak, P. Magdalena i Tomasz Rozkocha, Ks. Proboszcz Janusz Bobowski, P. Natalia i Damian Krauze, Kiszone Specjały, PKO BP o. Góra.
Serdecznie dziękujemy!

Skip to content