Zuzia z klasy trzeciej najbardziej „konkursową” uczennicą w naszej szkole!

Jeszcze nie zapomnieliśmy o szkolnych konkursach plastycznych i Zuzi pierwszych miejscach oraz dwóch konkursach zorganizowanych przez Dom Kultury w Górze, trudnych i przy licznej konkurencji, w których dziewczynka zdobyła również pierwsze miejsca. A tu kolejny sukces w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Dzieci z różnych stron świata” dla klas 1-3, zorganizowanym przez PCDN i PPP w Górze i znowu I miejsce. Cieszymy się ponownie, bo nasza uczennica pokonała wszystkich w regionie i zdobyła I miejsce w etapie regionalnym oraz zajęła II miejsce w etapie wojewódzkim w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” w kategorii klas 0-3 i otrzymała super nagrody. Organizatorami konkursu jest m.in. KRUS oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagrody w naszej szkole wręczyły przedstawicielki KRUS w Górze, a nagrody z etapu wojewódzkiego wręczono Zuzi we Wrocławiu. Na galę wręczenia nagród we Wrocławiu zaproszono rodziców Zuzi, naszą Panią dyrektor oraz nauczyciela prowadzącego. Jak widać wielokrotnie doceniono talent Zuzi i jesteśmy z niej ogromnie dumni.
Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych na bogatej drodze sukcesów!

Skip to content