WYCIECZKA DO AQUAPARKU

W środę 18 czerwca 2025 roku, uczniowie klas V, VII i VIII wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Aquaparku we Wrocławiu. Celem wyjazdu była integracja uczniów, aktywny wypoczynek oraz wspólna zabawa na zakończenie roku szkolnego. Wyjazd rozpoczął się o godzinie 8:00 spod szkoły. Na miejsce dotarliśmy około godziny 9:00. Po krótkim zapoznaniu się z regulaminem obiektu i podziale na grupy, rozpoczęliśmy korzystanie z atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie, wiele emocji wzbudził również basen z falą. Opiekunowie dbali o bezpieczeństwo uczestników, a ratownicy czuwali nad prawidłowym przebiegiem zabawy. Po dwóch godzinach wodnych szaleństw udaliśmy się do restauracji McDonald, gdzie każdy mógł zjeść obiad lub przekąskę. Wyjazd zakończył się około godziny 14:30. Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Wycieczka do Aquaparku była świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji. Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali, że był to jeden z najlepszych dni w roku szkolnym.

Wycieczka do Aquaparku.
Przejdź do treści