Uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić filię biblioteczną, gdzie odbywał się kiermasz książek. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania biblioteki, rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz spędzenia czasu wśród książek i literatury dla dzieci. Podczas wizyty uczniowie mogli obejrzeć wiele ciekawych publikacji, dowiedzieć się, jak funkcjonuje biblioteka, a także porozmawiać o swoich ulubionych książkach. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz, na którym można było znaleźć książki o różnorodnej tematyce. Kolejnym ciekawym punktem była wystawa plastyczna przepięknych prac naszej byłej uczennicy Joanny Paterek, które z zainteresowaniem podziwialiśmy. Miłym akcentem spotkania było przekazanie dzieciom książek, które sprawiły uczniom wiele radości i z pewnością zachęcą ich do częstszego sięgania po lekturę.