Mecz towarzyski z drużyną gimnazjum w Wińsku w piłce halowej

1 grudnia 2007 r. reprezentacja naszej Szkoły w piłce halowej rozegrała wyjazdowy mecz towarzyski z drużyną z gimnazjum w Wińsku. Mecz rozegrany został na wysokim poziomie, zarówno pod względem umiejętności jak i zasad fair play. Miejscowa ekipa kibiców wykazała się dużym taktem i kulturą w dopingowaniu swojej jak i przyjezdnej drużyny, natomiast chłopcy rozegrali emocjonujący mecz zakończony niewiarygodnym wynikiem 37:7 dla drużyny naszej Szkoły – prowadzonej przez pana Daniela Puka. Drużyna z Czerniny w składzie: Kiernicki Rafał, Drozdowski Marcin, Drozdowski Michał, Domasik Maciej, Srebrniak Michał, Hoffman Bartosz, Ferenc Mateusz zaprezentowała wysoki poziom umiejętności, wysoką kulturę osobistą oraz wzorową postawę w trakcie meczu oraz po jego zakończeniu. Jako zwycięska drużyna zaprosiliśmy gimnazjalistów z Wińska na mecz rewanżowy na wiosnę. Po spotkaniu udaliśmy się na śniadanie zorganizowane przez ks. Czesława Krochmala, który jednocześnie był pomysłodawcą spotkania. Po śniadaniu i wysłuchaniu ciekawych opowiadań na temat Wińska i jego okolic zwiedziliśmy miejscowy kościół. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie to miły początek do zawiązania współpracy pomiędzy naszą Szkołą a Gimnazjum w Wińsku.

Skip to content