Tradycją w naszej szkole jest to, że Młodsza Grupa Wiekowa honoruje wszystkie Babcie i Dziadków

Tradycją w naszej szkole jest to, że Młodsza Grupa Wiekowa honoruje wszystkie Babcie i Dziadków. W tym roku również pamiętaliśmy o tym wspaniałym święcie. Uczniowie klasy I, II i III przygotowali dla seniorów montaż słowno-muzyczny. Każde dziecko zapewniło swoją kochaną Babcię i drogiego Dziadka o wielkiej miłości i szacunku jaki dla Nich mają. „Kochające serca są zawsze młode”- tak zapewniały dzieciaki, a wyrażały to wesołymi wierszykami, piosenkami i skocznymi tańcami. Każde z nich przygotowało własnoręcznie dla gości drobny upominek. Dyrekcji szkoły i wychowawcom jest niezmiernie miło, że pomimo mrozu i niesprzyjających warunków atmosferycznych tak wielu seniorów skorzystało z zaproszenia i uświetniło swoją obecnością uroczystość. 100 lat, 100 lat! Niech żyją nam!

Skip to content