XX Ogólnopolski Bieg Niepodległości w Górze

11 listopada 2013 r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w XX Ogólnopolskim Biegu Niepodległości w Górze. W ramach imprezy odbyły się biegi młodzieży szkolnej w różnych kategoriach wiekowych. Reprezentanci Naszej Szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony i na bardzo dobrych miejscach ukończyli swoje zmagania. W szczególności należy wspomnieć o Bartoszu Zarzyckim z kl. VI, który zdobył II miejsce w kategorii powiatu w biegu na dystansie 1400 m. Po zakończeniu biegów młodzieżowych odbył się tzw. bieg „maluchów”, w którym wzięły udział najmłodsi, w tym wychowankowie z Naszego Przedszkola. Wydarzeniem głównym zawodów był bieg na 10 km dla dorosłych, w którym to z powodzeniem wystartowało wielu zawodników z całej Polski, w tym z naszego powiatu. Mimo listopadowego chłodu impreza miała gorący charakter i nie ma wątpliwości, że godnie została uczczona 95 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnikom gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników w przyszłym roku.

Skip to content