I Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „W pogoni za świętym Hubertem”

9 czerwca 2015 r. odbył się I Gminny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „W pogoni za świętym Hubertem”, którego głównym organizatorem była nasza szkoła pod patronatem Pani Burmistrz. W zmaganiach uczestniczyły cztery szkoły. Każda z nich wystawiła czteroosobowe drużyny, które brały udział w rozgrywkach przyrodniczo sportowych tym samym udowadniając, że nadążają za św. Hubertem. Konkurs obejmował zadania teoretyczne i sprawnościowe, które dostarczyły uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń, a występy naszych uczniów czyli koła tanecznego, grupy przedszkolnej 4,5,6 latków, gitarzysty Macieja Wysockiego i uczennic klasy I gimnazjum uświetniły całą uroczystość. Po wyżej wspomnianych zmaganiach konkursowych na mecie czekał poczęstunek zarówno dla przybyłych gości jak i uczestników. Nasza szkoła zajęła II miejsce. Dziękujemy sponsorom, gratulujemy wszystkim drużynom, ponieważ kto staje w obronie przyrody już jest zwycięzcą.

Skip to content