ŚWIĘTO SZKOŁY

W niedzielę, 25 października 2015 r. o godz. 1100 została odprawiona msza św. z okazji 70-lecia szkoły w Czerninie. O doniosłości wydarzenia świadczyła obecność sztandaru i pocztu sztandarowego oraz współudział pedagogów i dzieci w celebrowaniu mszy.
Poniedziałek, 26 października 2015 r., był kolejnym dniem, w którym upamiętniono Jubileusz naszej Szkoły. Dzień ten poświęcony był zajęciom wychowawczo-opiekuńczym. Dzieci klas I-III zorganizowane miały gry i zabawy rekreacyjne na placu zabaw w Czerninie Dolnej. Natomiast uczniowie klas starszych skorzystali z przyjemności pobytu na basenie w Głogowie. Pogoda była znakomita, a więc sprzyjała takiej sportowej formie uczczenia Hubertowin. Serdecznie dziękujemy przyjaciołom naszej szkoły, myśliwym z Kół Łowieckich: Bażant z Góry, Bór z Góry, Dzik z Wąsosza, Kaczor z Góry, Las z Wrocławia, Szarak z Wałbrzycha oraz Nadleśnictwu Góra Śląska za ufundowanie nagród.

Skip to content