Gdy za oknem zimno…

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Gdy za oknem zimno, w naszej szkole w tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są wyjątkowymi dowodami żarliwej miłości. To Święto to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 26 stycznia. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków przybyło wielu seniorów. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny. Były piosenki, wiersze i tańce. Uroczystość prowadzili uczniowie klas trzecich Zuzia Jakubowska i Filip Bordulak, którzy znakomicie sprawdzili się w roli konferansjerów. Na zakończenie pani dyrektor Dorota Adamska złożyła wszystkim dziadkom serdeczne życzenia. Po odśpiewaniu stu lat wnuczęta wraz z dziadkami udały się do klas, by wręczyć własnoręcznie wykonane upominki. Czekał tam też słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Skip to content