Turniej Przedszkolaków „Pomagamy na sportowo”

Przedszkolaki z naszej szkoły po raz kolejny włączyły się w pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siedmiu 6-latków 12 stycznia 2019 r. wzięło udział w turnieju przedszkolaków pod hasłem „Pomagamy na sportowo”. W skład drużyny wchodził też reprezentant rodziców Pan Piotr Banasiewicz oraz dwóch nauczycieli.

Dzieci stanęły do rywalizacji z pięcioma przedszkolami biorąc udział w 6 konkurencjach sportowych. Walczyły bardzo dzielnie i wykazały się dużą sprawnością fizyczną. Efektem ich pracy było zdobycie II miejsca, satysfakcja, że znowu mogły włączyć się w ogólnopolską akcję charytatywną, a także duma rodziców, którzy głośno kibicowali nam na trybunach. Oprócz zdrowej rywalizacji i kibicowania przedstawiciele naszej szkoły chętnie zaangażowali się w licytacje prowadzone między konkurencjami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dołączymy do darczyńców i wolontariuszy WOŚP, a naszym przedszkolakom gratulujemy sukcesu.

Skip to content