SOS UKRAINIE

Samorząd Uczniowski z pomocą Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizował pomoc obywatelom Ukrainy. W dniach od 02.03.22 r. do 08.03.22 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka artykułów niezbędnych do życia dla mieszkańców Ukrainy oraz uchodźców. Odzew na nasz apel był duży!!!
Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie, bardzo serdecznie dziękujemy za tak ogromne wsparcie. Cieszy nas to, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią się dzielić i pomagać innym w potrzebie.
Wszystkie zebrane produkty spożywcze oraz środki czystości i artykuły higieniczne zostały przewiezione do OPS Góra. Dania instant gotowe, jedzenie w puszkach, batony energetyczne, zestawy wyposażenia medycznego (bandaże , gazy, opatrunki, leki przeciwbólowe, plastry, maści rozgrzewające) pojechały bezpośrednio do ukraińskich żołnierzy.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.