TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW WOŚP 2023 DZIECIAKI KONTRA DZIECIAKI „POMAGAMY NA SPORTOWO”

28 stycznia 2023 r. dzieci z grupy Jeżyków oraz Motylków wzięły udział w Turnieju Przedszkolaków WOŚP 2023 Dzieciaki Kontra Dzieciaki „Pomagamy na sportowo”, zorganizowanym przez OKF w Górze i przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze przedszkolaki rywalizowały w tym roku z trzema drużynami. Każda z drużyn mogła pokazać na co ją stać w sześciu konkurencjach. Nasz zespół, w skład, którego wchodzili: pani Natalka z grupy Biedronek, Pani Paulina, Miłosz, Dominik, Nina, Róża, Karol oraz Kuba, zajął zaszczytne IV miejsce. Na trybunach nie zabrakło największych kibiców dzieci, czyli ich rodziców. Oprócz zdrowej rywalizacji i kibicowania przedstawiciele naszej szkoły chętnie zaangażowali się w licytacje prowadzone między konkurencjami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dołączymy do tej wspaniałej akcji, a naszym przedszkolakom gratulujemy.

Skip to content