„Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”

Dnia 27 marca 2023 r. został rozstrzygnięty Szkolny konkurs plastyczny pt.: „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”, zorganizowany przez Bibliotekę szkolną. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury w składzie: Pani dyrektor Dorota Adamska oraz Pani Agnieszka Połocka-Łuczak, zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu i ilość włożonej pracy.
W kategorii klas I-III nagrodę główną – bon do restauracji McDonalds, otrzymała Zuzanna Zalewska z klasy II SP, natomiast w kategorii klas IV- VII, pierwsze miejsce zdobył Mateusz Postoł z klasy VII. Wyróżnieni zostali również: Filip Tomaszewski (kl. I), Hanna Miszczyńska (kl. I), Oskar Mikołajczak (kl. I), Maja Marszałek (kl. IV), Hubert Zawada (kl. VII), Maja Marszałek (kl. VI). Nagrodę specjalną otrzymał uczeń klasy IV – Filip Dolata za plakat rysowany węglem. Wszystkie prace można podziwiać do 5 kwietna na szkolnym korytarzu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a szczególne podziękowania kierujemy w stronę fundatorów nagród: Pani Małgorzacie Zając (McDonalds Lepus – Leszno) oraz Panu Zdzisławowi Anuszkiewiczowi (Usługi Transportowe Autobusem Turystycznym – Góra).