Przedszkolaki z Czerniny rosną z matematyką!

Miło nam poinformować, że nasze przedszkole otrzymało grant w ramach 3 edycji programu „Rosnę z matematyką”!
W tegorocznej edycji programu grantowego dofinansowanie otrzymało 209 z 518 zgłoszonych projektów, w tym projekt naszego przedszkola pt.: „Matematyka dla smyka”. Dzięki dofinansowaniu Fundacji mBanku zostaną zakupione pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne i biurowe. Sfinansowane zostaną również warsztaty dla nauczycieli. Łączna kwota dofinansowania wynosi 3000 zł. Zakupione pomoce przyczynią się do wzrostu atrakcyjności prowadzonych zajęć. Wszystkie zadania, jakie dzieci wykonają, pokażą, że matematyka może być interesująca, przyjemna, a przede wszystkim daje dużo radości.
Projekt realizowany będzie od marca 2024 r. w grupie Biedronek oraz Jeżyków. Informacje o realizowanych działaniach będziemy umieszczać na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.