Popołudnie w Lesznie – integracja klasy szóstej

W piątek (09.02.2024) uczniowie klasy szóstej mieli niezapomniane popołudnie pełne zabawy i integracji.
Spotkaliśmy się najpierw przed kinem Multikino w Lesznie, gdzie obejrzeliśmy fascynujący film edukacyjny pt. „Cudowne dziecko. Biały Ptak”, który rozbudził ciekawość i wiedzę naszych uczniów. Film uczył takich wartości, jak: empatia, tolerancja, akceptowanie inności, odwaga, asertywność i umiejętność przeciwstawienia się grupie w obronie dobrych wartości. Główne przesłanie filmu to „Nie bądź obojętny, reaguj na zło”.
Po seansie przenieśliśmy się do pobliskiego McDonalda w Galerii Leszno, gdzie wszyscy mogli podzielić się wrażeniami po obejrzanym filmie.
Nasze popołudnie zakończyliśmy wizytą na lodowisku krytym, gdzie wszyscy entuzjastycznie założyli łyżwy. Pomimo różnych umiejętności jazdy na lodzie, atmosfera była pełna radości i wzajemnej pomocy. Uczniowie dzielili się swoimi doświadczeniami, ucząc się nawzajem nowych trików na lodzie.
Wspólne wyjście do kina i na lodowisko okazało się strzałem w dziesiątkę, umacniając więzi między uczniami i tworząc niezapomniane chwile.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom, którzy zadbali o dojazd uczniów do Leszna, dzięki czemu to wydarzenie mogło odbyć się w pełnej krasie.