Obchody 65-lecia połączone z otwarciem kompleksu boisk „Orlik 2012” oraz placu zabaw „Radosnej szkoły”

Dzień 5 listopada 2010 roku zapisany został w kronice naszej szkoły jako Święto Szkoły. Obchody 65-lecia połączone były z otwarciem kompleksu boisk „Orlik 2012” oraz placu zabaw „Radosnej szkoły”. Na tę uroczystość przybyły osobistości władz wojewódzkich i gminnych z Panią Burmistrz Ireną Krzyszkiewicz na czele. Bardzo miłymi gośćmi była delegacja z zaprzyjaźnionej szkoły w Kołbaskowej (woj. zachodniopomorskie), która również nosi imię świętego Huberta. Nie zabrakło przyjaciół szkoły jakimi są myśliwi i leśnicy. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. Następnie wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie przebiegała część oficjalna, Były więc przemówienia, prezenty i występy uczniów oraz zaproszonych zespołów. Następnie nastąpiło otwarcie boiska i placu zabaw. Na nowych obiektach rozegrane zostały mecze inauguracyjne w piłkę nożną o Puchar Burmistrza Góry i w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły. Natomiast na placu zabaw młodsze dzieci wesoło spędziły całe popołudnie. Bowiem w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbył się festyn środowiskowy. Wszyscy chętni mogli obejrzeć popisy artystyczne uczniów, posłuchać muzyki oraz zjeść coś dobrego.

Skip to content