XII Przegląd Artystycznej Twórczości Dziecięcej

Dnia 16 kwietnia 2015 roku uczniowie z klas I-III SP oraz z grupy 5 i 6 latków wzięli udział w XII Przeglądzie Artystycznej Twórczości Dziecięcej pod hasłem „Muzyka, taniec i śpiew”. W wyżej wymienionym wydarzeniu udział wzięło 240 dzieci od 4 do 9 lat, a wśród nich uczestnicy koła tanecznego działającego w naszej szkole. Dla reprezentantów szkoły w Czerninie udział w przeglądzie okazał się ogromnym przeżyciem, które dostarczyło im wielu pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Mali artyści zatańczyli do następujących hitów: „Ona tańczy dla mnie”, „Uptown funk” i „Bo jak nie my to kto?”, tworząc przy tym „mieszankę wybuchową” i wprowadzając publiczność oraz zaproszonych gości w dyskotekowe rytmy. Fani tańca z naszej szkoły na pewno na długo zapamiętają to wydarzenie i dalej będą rozwijali swoją pasję z tak ogromnym zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że ich występy uświetnią wiele imprez szkolnych i pozaszkolnych.

Skip to content