Wernisaż Kai Kirkiewicz

14 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się wernisaż Kai Kirkiewicz, uczennicy szóstej klasy szkoły podstawowej. To kolejna prezentacja talentu po wystawie fotografii Kaja zaprezentowała swoje prace plastyczne, będące odzwierciedleniem jej marzeń. Tematyka prac to przede wszystkim abstrakcyjne wizerunki zwierząt i ludzi ujęte w wymyśloną, fantazyjną oprawę graficzną. Młoda artystka operuje głównie techniką łączoną, chociaż przeważającą część swoich dzieł tworzy kredkami ołówkowymi. Pełne barw motywy roślinne i zwierzęce przenoszą widza do innego świata.Każdy może znaleźć tam cząstkę siebie. Na chwilę oderwać wzrok od szklanego ekranu i po prostu – pomarzyć.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, nauczyciele oraz Dyrekcja.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy, która potrwa do 22 czerwca 2016 roku na parterze budynku naszej szkoły.
Artystce życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content