Obóz językowy w Załęczu Wielkim

Dzięki realizacji projektu „English with eco-friends is…FUN” – „Angielski z eko-przyjaciółmi to … ZABAWA” programu English Teaching, opracowanego i koordynowanego przez p. Jolantę Kantorczyk oraz współpracy naszej szkoły z Fundacją NIDA oraz Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności, dwie uczennice naszej szkoły, Joanna Paterek i Nina Kirkiewicz, wzięły udział w dwutygodniowym obozie językowym ,,Wakacje z Językiem Angielskim w Nadwarciańskim Grodzie w Załęczu Wielkim (28.07.2021 – 10.08.2021 r.).
Uczestnictwo w programie Small Grants 2020 i współpraca z Nidzicką Fundacją Wolności NIDA oraz Polsko – Amerykańską Fundacją pozwoliło, aby udział w obozie był w znacznym stopniu dofinansowany przez tę Fundację. Ogromnie DZIĘKUJEMY Fundacji.
Zaangażowanie wspaniałej kadry wychowawczej, językowej oraz pracowników ośrodka w Załęczu pozwoliło, aby uczestnicy obozu cieszyli się z wakacyjnego wypoczynku połączonego z wyjątkową nauką języka angielskiego. Wychowawcami każdej grupy był obcokrajowiec. Wychowawcą naszych uczennic był Negel z Afryki.
Program obozu był bardzo bogaty. Codziennie odbywały się zajęcia m.in. plastyczne, muzyczne, teatralne (drama) połączone z nauką języka angielskiego. Wszystkie zajęcia warsztatowe dostarczały uczestnikom sporych wrażeń. Po obiedzie nadchodził czas na gry i zabawy. Każdego dnia wychowawcy wymyślali śmieszne i zarazem wciągające zajęcia w Ośrodku, jak i w terenie. Po kolacji odbywały się dyskoteki lub ogniska. Każda minuta na tym obozie była bardzo dokładnie zaplanowana.
Asia i Nina wróciły do domu bardzo zadowolone i pełne niezapomnianych wrażeń. Tegoroczne wakacje na długo zapadną im w pamięci, i na pewno będą mile wspominały spędzony tam czas.

Skip to content