DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA WAŻNA SPRAWA, BYŁA SUPER ZABAWA!

Przedszkolaki z grupy Motylków obchodziły w środę 22 września Dzień Przedszkolaka. Świętowały, wspólnie się bawiąc i biorąc udział w konkursach, doskonaliły umiejętności pracy i zabawy w zespole.
Dzieci rozpoczęły świętowanie od quizu, w którym znakomicie poradziły sobie z odpowiedziami na pytania dotyczące naszej grupy i przedszkola. Później przyszła pora na tańce, konkursy plastyczne i sportowe.
Przedszkolaki kolorowały listki na czas, a przy tym zadbały o dokładne wykonanie zadania. Wiele radości sprawił im konkurs tańca z balonami, które na końcu ozdobiły zgodnie z własnymi pomysłami. Zabawa w „Gorące krzesła” wywołała ogrom pozytywnych emocji. Dzieci rywalizowały również w zawodach sportowych, podczas których m.in. przenosiły piankową kuleczkę na łyżeczce.
W przerwach częstowały się słodkościami, o które zadbali rodzice.
Wszystkim przedszkolakom życzymy, by uśmiech zawsze gościł na ich twarzach, nie tylko od święta.